Yerli Film izle
Dağ 2 Filmi izle
Tüm Bilgiler
Dağ 2 Filmi izle Dram Filmleri, Savaş 
Türkçe Dublaj
Dağ 2 Filmi izle, serinin son filminde Bekir ve Oğuz teröristlerin elinden kaçarak kurtulmuşlardı. Onların kaçarak kurtulmalarına büyük katkı sağlayan komutanlarını unutamamaktadırlar. Bu sebepten ötürü ikisi birlikte tekrar askeriye geri dönmek isterler. Özel kuvvetlerin arama kurtarma timine başvuruda bulunacaklardır. Başvuruda ne kadar sorun yaşasalar da time kabul edilirler ve ilk görevlerine beş yıl sonra çıkacaklardır. İlk görevleri ise onlara karşıt yazılar yazan Ceyda Balaban adında bir gazeteciyi kurtarmak olacaktır. Ceyda adlı gazeteci birçok grubun savaştığı Kuzey Irak’a görevini icra etmek için gitmiştir. Ancak bazı gruplar tarafından rehin alınmıştır. Dağ 2 Filmi konusu, Bekir ve Oğuz’dan oluşan timleri gazeteci kadını kurtarmak için ellerinden geleni yapacaktır. Diğer Yerli Filmlere göz atabilirsiniz. 724filmseyret1.com keyifli seyirler diler.
 • 2016
 • 720p
 • IMDb 9.8
 • 1.325
 • 0
Enkaz Filmi izle
Tüm Bilgiler
Enkaz Filmi izle Dram Filmleri, Gerilim 
Türkçe Dublaj
Enkaz Filmi izle, İstanbul’da meydana gelen talihsiz bir deprem sonucunda, enkaz altında kalan bir kadın kurtarılmayı beklemektedir. Nisa adındaki kadın tek başına betonların arasından çıkmayı denemektedir. Diğer yandan Barış adlı adam ise sadece doğaya adapte olmaya çalışarak her gün çektikleri vidoları günlüklerine anlatmaktadır. Bu doğanın hareketi hayatta kalanı da kalmayanı da derinden etkileyecektir. Hayatta kalan kişilerde sudan çıkmış balık misali ne yapacağını bilememektedir. Enkaz Türk Filmi izle, olarak sitemizde bulabilirsiniz. Filmin senaristliğinde ve yönetmenliğinde Alpgiray M. Ugurlu bulunmaktadır. Başrollerinde ise, Berke Üzrek ve Akasya Asiltürkmen gibi isimler izlemekte olacağız. Güncel Filmleri sosyal sayfalarımızı takip ederek haberdar olabilirsiniz. 724filmseyret1.com keyifli seyirler diler.
 • 2015
 • 720p
 • IMDb 6.8
 • 1.337
 • 0
Çakallarla Dans 4 izle
Tüm Bilgiler
Çakallarla Dans 4 izle Komedi Filmleri, Yerli Film izle 
Türkçe Dublaj
Çakallarla Dans 4 izle seçenekleri ile sitemizde rahatlıkla izleyebilirsiniz. Sevilen filmi dördüncü serisinde yine bizi kahkaha tufanı beklemektedir. Kayınço Gökhan, Köfte Necmi, Del Piero Hikmet, Muhasebeci Sevgilisi ve Doyamadığı karısı aynı evde yaşam mücadelesi vermektedir. Artık yiyecek son lokmalarına kadar temin edemez hale gelmişlerdir. Bir gün ansızın Berber Hüseyin abileri bomba bir teklifle karşılarına çıkar. Almanya’da yaşayan dayıoğullarının vefat ettiğini ve ondan kalan bir hazine haritası olduğundan bahsedecektir. Biçim çakalların hemen antenleri açılacaktır ve zaman kaybetmeden yola çıkmaları gerekmektedir. Çakallarla Dans 4 Filmi Full izle, ancak yola bile çıkacak paraları olmayan derbederler Gökhan’ın telefonunu satmakta çareyi bulacaklardır. Yol parasını da denkleştirdikten sonra Haritada bulunan Edirne’ye doğru yola çıkacaklardır. 724filmseyret1.com iyi seyirler diler.
 • 2016
 • 720p
 • IMDb 4.0
 • 1.662
 • 1
Yerli Film izle

Yerli Film izle

Yerli Filmleri izleme Kategorisi

Türk Filmleri izleyebileceğimiz kategoridir. Türk Filmi izle, Yerli yapım izle gibi seçenekler ile rahatlıkla sitemizde izleyebilirsiniz. Son zamanlarda gündeme çıkan Hep Yek 2 filminden söz edecek olursak; bir mafya babasının şımarık oğlunu konu etmektedir. En son birinci filmin sonunda şahini öldüren adam, diğer ikiliyi eline geçirmiş ve onlara özgürlüğü karşısında cesedi ortadan kaldırma işini verir. Ama onlar her zaman ki gibi işi ellerine yüzlerine bulaştıracaktır. Cesedi kaybederek başlarına iş açarlar ve her kes ikilinin peşine düşer. Mafya babasının yanı sıra önde gelen bir sürü yer altının önde gelen isimleri onları yok etmek için harekete geçecektir.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden 724filmseyret1.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. Telif hakkı bildirimi için " [email protected]" adresine mail atabilirler. 3 İş günü içinde telif hakkı olan içerik kontrol edildikten sonra işlem yapılacaktır.